Koronawirus część 1.

Koronawirus część 1. – Istnieje.

 1. Wirus wytworzył się w nietoperzu?
 2. Możliwa mutacja wirusa u koni?
 3. Odkrycie koronawirusów 70 lat temu.
 4. Symulacja EVENT201
 5. Powstał sztucznie w laboratorium? Kto mógł go stworzyć?
  1. USA
   1. Walka gospodarcza
   2. 5G = depopulacja?
  2. Chiny
   1. Walka gospodarcza
   2. Depopulacja społeczeństwa w Chinach?

Wirus utworzył się w nietoperzu?

Duża część społeczeństwa uważa, że wirus mógł powstać w nietoperzu, a następnie owy ssak był serwowany w jednej z restauracji w Wuhan. Zadajmy sobie pytanie. Jak było przygotowywane te danie? Czy nietoperze były podawane surowo, półsurowo, smażone czy gotowane? Każdy wirus oraz bakteria przy dłużej temperaturze ginie, więc jest małe prawdopodobieństwo, iż wirus przetrwałby przy gotowaniu lub smażeniu nietoperza. Jest większe prawdopodobieństwo, że wirus mógł przetrwać, kiedy nietoperz był serwowany na surowo lub półsurowo. Widziałem jedno nagranie z owej restauracji, kiedy kobieta z zachwytu jadła nietoperza w zupie. Nie wiem, czy owa kobieta aktualnie żyje, choć niektóre artykuły mówią, że to jest stare video.

Dr n. med. Paweł Grzesiowski, ekspert w dziedzinie immunologii i terapii zakażeń, wyjaśnia:

 • w temperaturze 4°C (czyli np. w lodówce) wirus może przeżyć około 4 tygodni (niższe temperatury pomagają w utwardzeniu ochronnej powłoki, która otacza cząsteczki wirusa, a to z kolei pozwala mu przetrwać wystarczająco długo),

 • w temperaturze 12°C wirus może przeżyć 10 dni,

 • w temperaturze pokojowej, czyli około 20-22°C wirus może przeżyć 2 dni (dłużej, jeśli są sprzyjające warunki, czyli jest sporo materiału biologicznego, w którym ten wirus ma szansę dłużej egzystować),

 • w temperaturze około 30°C wirus będzie żył dużo krócej, np. jeden dzień.

Może „matka natura” chciała nas ostrzec, żeby nie gonić za pieniądzem, cieszyć się chwilą, dbać o ziemię, a nawet o nas samych. Każdego dnia śmiecimy, niszczymy naturę oraz krzywdzimy w „nieludzki” sposób zwierzęta hodowlane jak i te dzikie. 

Możliwa mutacja wirusa u koni?

W lutym znalazłem dość ciekawy artykuł na temat występowania koronawirusa u koni. A zaczęło się tak, ponieważ napisałem na swoim prywatnym koncie Facebook, że „konie pomagają z koronawirusem”. Oczywiście to był „lekki” żart z obecnej sytuacji. (https://www.tomaszlukasik.com/wp-content/uploads/2020/06/str_20-24.pdf)
U koni, które były chore na koronawirusa, zdiagnozowano zakażenie jelit. Miały one biegunkę i gorączkę powyżej 38°C. Co ciekawe artykuł był pisany 2018 roku, a jeszcze znalazłem informację, iż naukowcy 70 lat temu odnaleźli tego typu wirusa. I wtedy nikt nie popadał w panikę, ani nie było żadnej tzw. „pandemii”. Wychodzi na to, że koronawirusy różnego rodzaju szczepów są z nami od wielu lat. Co ciekawe kilka miesięcy przed pandemią był Event 201 (więcej o tym „Evencie” napiszę w następnej części, ale tutaj opiszę ich symulację przed odkrytym owym koronawirusem lub stworzeniu tego wirusa). W tym wydarzeniu spotkali się prezesi różnych firm. Szczególnie firmy farmaceutyczne.
https://www.youtube.com/watch?v=AoLw-Q8X174&t=470s

Znalazłem również film opublikowany 5 lat temu, gdzie Bill Gates opowiada o „śmiercionośnym” wirusie i o tym, jak on szybko się rozwija. https://www.youtube.com/watch?v=6Af6b_wyiwI
Więcej napiszę o tym w następnej części.

Powstał sztucznie w laboratorium?

Jak większość ludzi wie, trwa wojna gospodarcza między USA a Chinami o dominację na rynku zbytu między tymi krajami.
Chiny lub USA mogły stworzyć nowy szczep koronawirusa tylko po to, aby uniemożliwić dalszy rozwój drugiego państwa. Dla mnie od tamtego momentu, kiedy wyszła taka informacja, to miałem taką pierwszą myśl, żeby sztucznie stworzyć kryzys na świecie z istniejącym wirusem tzw. bronią biologiczną. Zauważ, że dużo firm upadło, nie tylko w Chinach. Dziś można śmiało stwierdzić, że rynek pracownika powoli dobiega końca przez tę całą nagonkę o rzekomym wirusie. Jeśli gospodarka przestaje dobrze funkcjonować może ogłosić krach na rynku. To tak jak zdrowie w Twoim organizmie. Jeśli gospodarka naszego organizmu jest słaba, szybciej umrzemy.

Myślałem, również, że te wszystkie zachorowania na wirusa są powiązane z 5G, które aktywowało „zły patogen”, który szerzył się szybciej, niż moglibyśmy się od kogoś zarazić.
Przeglądałem różne grafiki z istniejącą siecią 5G oraz testami jakie zostały przeprowadzone w tych lokalizacjach i co dziwne, w tych obszarach było najwięcej zarażonych.
Czy 5G ma coś wspólnego z tym? Wątpię, jednak nie mogę tego wykluczyć.
Znalazłem pewne wyniki badań na temat sieci 5G i sama sieć nie jest szkodliwa dla organizmu, ale skupisko, w którym organizm się może znajdować w dłuższym czasie, może powodować powikłania.
Z 5G cieszę się z jednego powodu, bo dzięki tej sieci transfer danych jest szybszy niż sieć 4G – obecnie nazywaną LTE, co daje nam furtkę dla rozwoju technologii Blockchain. Jednak, jeśli sieć 5G może powodować jakieś powikłania dla organizmu, to z tego nie jestem zadowolony. Nasuwa mi się również taka myśl odnośnie chipów, które mogą być dołączane w szczepionkach na rzekomego wirusa, że ta sieć może usprawnić lepsze funkcjonowanie tego chipu.
Nie jestem zwolennikiem szczepień i dla mnie, każda osoba powinna brać odpowiedzialność za to, czy ktoś chce się zaszczepić czy nie. Osobiście uważam, iż obecnie szczepienia są nie skuteczne.
Takie szczepienia z chipem dadzą pełną kontrolę nad naszym życiem, każda firma będzie mogła wiedzieć, co robisz, co czujesz, dzięki czemu będą mogli tworzyć skuteczne reklamy, a tym samym prać Tobie mózg poprzez media różnego typu; telewizja, radio czy nawet Internet.

W drugiej części opiszę, dlaczego cała pandemia jest fikcją i czemu uważam, że może sam wirus nie istnieć.

Dziękuję za uwagę i liczę na Wasze komentarze.
Z chęcią dołączę się do dyskusji.
Tomasz Łukasik – Mentor Mind Control.

 

Źródło:

https://www.medonet.pl/koronawirus/to-musisz-wiedziec,naukowcy-odkryli-koronawirusa-podobnego-do-sars-cov-2–jego-nosicielem-sa-nietoperze,artykul,50737830.html

https://tech.wp.pl/5-fake-newsow-o-koronawirusie-z-wuhan-6473577879263361a

https://www.youtube.com/watch?time_continue=111&v=VAQqE5jmV1I&feature=emb_logo

https://zdrowie.radiozet.pl/Medycyna/Pierwsza-pomoc/W-jakiej-temperaturze-ginie-koronawirus-i-ile-moze-przetrwac-poza-czlowiekiem

One thought on “Koronawirus część 1.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *